W Zespole Placówek Oświatowych w Boronowie zapanował wyjątkowy nastrój dzięki szkolnej Poczcie Walentynkowej. Na korytarzach pojawiły się specjalne skrzynki, do których uczniowie mogli wrzucać swoje walentynkowe kartki — dla kolegów, koleżanek, nauczycieli czy pracowników szkoły.

13 lutego wszystkie zebrane kartki zostały posegregowane i przekazane adresatom. Uśmiechy, zaskoczenie i radość towarzyszyły każdemu, kto otrzymał swoją walentynkę. Była to piękna okazja, aby okazać sobie życzliwość i pamięć w przyjemny, symboliczny sposób.

Link do fotorelacji z przedszkola: https://www.facebook.com/reel/908026705149821