Platforma przetargowa

Rozstrzygnięcie konkursu

W dniu 17 listopada 2021 r. komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców konkursu "O naszą niepodległą! Stan wojenny w moich oczach". Laureaci oraz uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni, a prace konkursowe zaprezentowano na tablicy wystawowej. Zachęcamy do zapoznania się z protokołem konkursowym oraz zdjęciami prezentującymi zwycięzców i ich prace.

Konkurs

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie "O naszą Niepodległą! Stan wojenny w moich oczach"! Poniżej znajduje się regulamin konkursu wraz z wymaganymi zgodami.

Konkurs historyczny

GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE - 13 GRUDNIA 1981 - PAMIĘTAMY!

Akcja „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie - 13 GRUDNIA 1981 - PAMIĘTAMY!”

W tym roku nasza placówka włączyła się do udziału w projekcie, którego głównym celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży   do  świadomego   i  aktywnego   przeżywania  40. rocznicy  wprowadzenia  stanu  wojennego  w  Polsce.

W  piątek  -  8  października  2021 r.  -  uczniowie  mieli  okazję  zapoznać  się  z  wystawą  przygotowaną  przez   IPN "Stan wojenny 1981-1983".

Przygotowano  również kącik  patriotyczno-historyczny,  dzięki  czemu  uczniowie  z  naszej szkoły mają  możliwość zapoznania się z interesującą historią naszego państwa.

Patronat  nad  projektem  sprawują  pani  Jadwiga  Wiśniewska,  Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz pan Jakub Chełstowski, Marszałek Województwa Śląskiego.

42-283 Boronów
ul. Poznańska 2

Email: zpo_boronow@op.pl
Komórka: +48 606 345 540