UWAGA!
KONKURS!

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym"Bezpieczne i aktywne wakacje"!

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało rozporządenia i wytyczne dotyczące przeprowadzania egzaminów w roku szkolnym 2019/2020, prosimy o zapoznanie się z nimi i dostosowanie do przedstawionych w nich zasad:

Szkolny konkurs "Marzenie mam!"

Z radością przedstawiamy Protokół z wynikami szkolnego konkursu literacko-plastycznego "Marzenie mam!":

Zachęcamy uczniów i rodziców do zapoznania się z poniższymi linkami. Pierwszy z nich w przystępny sposób przybliża zasady udzielania pierwszej pomocy, drugi natomiast prezentuje zagadnienia egzaminacyjne dla ósmoklasistów w formie gry edukacyjnej.

XV Wojewódzki Konkurs Literacki

Z radością przedstawiamy Protokół z XV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego “Twój talent szansą na lepszy świat”:

Wspomnienia o św. Janie Pawle II

Z okazji 100-ej rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II w galerii poniżej prezentujemy prace naszych uczniów dotyczące tego wybitnego papieża-Polaka:

Ważne informacje dla Rodziców dzieci przedszkolnych i Uczniów klas ósmych

Informacja dla Rodziców

Na dzień 25 maja 2020 r. planujemy otwarcie publicznego przedszkola, po uzyskaniu zgody Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublińcu. Zajęcia będą prowadzone w ścisłym reżimie sanitarnym, w związku z tym prosimy o zgłoszenie czy Państwa dziecko będzie uczęszczało do grupy i w jakich godzinach. Informację można:
- przesłać do wychowawcy grupy;
- przesłać mailowo na adres szkoły zpo_boronow@op.pl;
- podać telefonicznie pod nr tel. 34 3539 289.
Bardzo prosimy o przesłanie informacji do 19 maja 2020 r. (wtorek). Podkreślamy, że w pierwszej kolejności na zajęcia w przedszkolu przyjmowane będą dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Informacje dla Rodziców

Szanowni Rodzice!
W trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodziców, dziadków oraz pracowników publiczne przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych zostaje zamknięte do 24 maja br. z możliwością
przedłużenia terminu. Decyzja ta została podjęta zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz z uwzględnieniem opinii Rady Rodziców.
Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach.

Szanowni Uczniowie!

W zakładce Nauczanie Zdalne zostały umieszczone godziny kosultacji nauczycieli oraz plan lekcji obowiązujący od 4 maja 2020 r.

Bezpośrednia obsługa petentów
w Zespole Placówek Oświatowych
im. Unii Europejskiej w Boronowie
zawieszona do odwołania!

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem infekcji koronawirusa, stosując się do zaleceń służb sanitarnych, aby minimalizować bezpośrednie kontakty międzyludzkie, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców - Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie będzie obsługiwać petentów zdalnie - telefonicznie pod nr tel. 34 3539 289 i drogą komunikacji elektronicznej pod adresem zpo_boronow@op.pl od dnia 16.03.2020 r. aż do odwołania.

W przypadku konieczności pozostawienia w szkole dokumentów prosimy o użycie dzwonka i zaczekanie na osobę, która je odbierze. Prosimy o niewchodzenie na teren budynku szkoły!